Jednostki organizacyjne

USOS

Ostatnio dodane pliki

24-03-2017 09:02
24-03-2017 09:02
24-03-2017 09:02
24-03-2017 09:02
24-03-2017 09:02
24-03-2017 09:02
23-03-2017 13:58
23-03-2017 13:58
23-03-2017 13:58
23-03-2017 13:58
23-03-2017 10:14
21-03-2017 11:14
21-03-2017 11:14
21-03-2017 11:14
21-03-2017 11:14
21-03-2017 11:14
21-03-2017 11:14
21-03-2017 11:14
21-03-2017 11:14
20-03-2017 11:58
20-03-2017 11:58
20-03-2017 11:58
18-03-2017 09:25
18-03-2017 09:25
18-03-2017 09:25

KIEROWNIK ZAKŁADU

Martyniuk

 ppłk dr hab. inż. Piotr MARTYNIUK
adiunkt
tel. +48 261 839 215; budynek 100 p. 158
e-mail: piotr.martyniuk@wat.edu.pl

 

 

 

NAUCZYCIELE AKADEMICCY:

Rogalskiprof. dr hab. inż. Antoni ROGALSKI
członek rzeczywisty PAN
tel.: +48 261 839 109; budynek 100 p.92 (przy IFT}
e-mail: antoni.rogalski@wat.edu.pl
www.antonirogalski.com/

 

 

 

 

Rutkowski

prof. dr hab. inż. Jarosław RUTKOWSKI
tel. +48 261 83 97 81; budynek 100 p. 163
e-mail: jaroslaw.rutkowski@wat.edu.pl

 

 

 

 

Jozwikowskidr hab. inż. Krzysztof JÓŹWIKOWSKI
profesor nadzwyczajny WAT
tel. +48 261 837 029; budynek 100 p. 148
e-mail: krzysztof.jozwikowski@wat.edu.pl

 

 

 

 

Gawrondr inż. Waldemar GAWRON
adiunkt naukowy
Kierownik PEZMO
tel. +48 261 839 673; budynek 100 p. 152
e-mail: waldemar.gawron@wat.edu.pl wgawron@vigo.com.pl

 

 

 

 

Ciupadr inż. Robert CIUPA
starszy wykładowca
tel. +48 261 839 673; budynek 100 p. 152
e-mail: robert.ciupa@wat.edu.pl

 

 

 

 

Raczynskadr Jolanta RACZYŃSKA
starszy wykładowca
tel. +48 261 839 673; budynek 100 p. 152
e-mail: jolanta.raczynska@wat.edu.pl

 

 

 

 

Grodeckidr Kacper GRODECKI
tel. +48 261 839 374; budynek 100 p. 160
e-mail: kacper.grodecki@wat.edu.pl

 

 

 

 

Madejczyk

 ppłk dr inż. Paweł MADEJCZYK
adiunkt
tel. +48 261 837 449; budynek 100 p. 154
e-mail: pawel.madejczyk@wat.edu.pl

 

 

 

 

Kopytko

 kpt. dr inż. Małgorzata KOPYTKO
asystent
tel. +48 261 839 049; budynek 100 p. 160
e-mail: malgorzata.kopytko@wat.edu.pl

 

 

 

 

Boguski

 dr inż. Jacek BOGUSKI
tel. +48 22 733 54 67; 261 8392 15;
miejsce pracy: Laboratorium MBE WAT-VIGO
e-mail: jacek.boguski@wat.edu.pl

 

 

 

 

Chodorow

 dr Urszula CHODOROW
tel. +48 261 839 673; budynek 100 p.152
e-mail: urszula.chodorow@wat.edu.pl

 

 

 

 

Manyk

 dr Tetiana MANYK
tel. +48 261 839 673; budynek 100 p.152        
e-mail: tetjana.manyk@wat.edu.pl

 

 

 

 

Benyahia Djalal

 mgr inż. Djalal BENYAHIA
tel. +48 22 733 54 67  / 261 839 215;
miejsce pracy: Laboratorium MBE WAT-VIGO
e-mail: djalal.benyahia@wat.edu.pl

 

 

 

 

Pusz

 mgr inż. Kinga GORCZYCA
tel. +48 261 837 029; budynek 100 p. 148
e-mail: kinga.gorczyca@wat.edu.pl

 

 

 

 

 

Hackiewicz

 mgr inż. Klaudia HACKIEWICZ
tel.+48 261 839 563; budynek 100 p. 162
e-mail: klaudia.hackiewicz@wat.edu.pl

 

 

 

 

Henig

 mgr Aleksandra HENIG
tel. +48 261 83 93 74; budynek 100 p. 160
e-mail: aleksandra.henig@wat.edu.pl

 

 

 

 

Kowalewski

 mgr inż. Andrzej KOWALEWSKI
tel. +48 261 839 563; budynek 100 p. 162
e-mail: andrzej.kowalewski@wat.edu.pl

 

 

 

 

 

Markowska

 mgr inż. Olga MARKOWSKA
tel. +48 261 839 049; budynek 100 p. 160
e-mail: olga.markowska@wat.edu.pl

 

 

 

 

 

Krystian Michalczewski

  mgr inż. Krystian MICHALCZEWSKI
tel. +48 22 733 54 67 / 261 839 215;
miejsce pracy: Laboratorium MBE WAT-VIGO
e-mail: krystian.michalczewski@wat.edu.pl

 

 

 

 

Murawski

mgr inż. Krzysztof MURAWSKI
tel. +48 261 839 049; budynek 100 p. 160
e-mail: krzysztof.murawski@wat.edu.pl

 

 

 

 

PRACOWNICY TECHNICZNI:

SadowskaElżbieta SADOWSKA
Redaktor techniczny Opto−Electronics Review
tel. +48 261 839 217; budynek 100 p. 156
e-mail1: elzbieta.sadowska@wat.edu.pl
e-mail2: oer@wat.edu.pl

 

 

 

 

Kulesza Jolanta KULESZA
Redaktor Zarządzający i Edytor językowy
Opto-Electronics Review
tel. +48 261 839 463 ; budynek 100 p. 91
e-mail: jolanta.kulesza@wat.edu.pl

 

 

 

 

Staniszewska Danuta STANISZEWSKA
technik
tel. +48 261 837 965; budynek 100 p. 154
e-mail: danuta.staniszewska@wat.edu.pl

 

 

 

 

INFO DLA WYKŁADOWCÓW